
Контролер заряду сонячних батарей Morningstar TriStar TS-MPPT-60 MPPT 12 В, 24 В, 36 В, 48 В 60 А 6078246
81 358 ₴
- В наявності
- Код: 6078246
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Контролер заряду TriStar TS-MPPT-60

Характеристики продукту
- Технології збору енергії та TrakStar™
- Дуже швидкі клавіші для всієї кривої i-V.
- Чотириетапний алгоритм відстеження мінімізує втрати потужності
Опис
Контролер сонячного заряду TriStar MPPT з технологією TrakStar™ забезпечує максимальне відстеження MPPT для автономних фотоелектричних систем потужністю до 3 кВт. Максимальний вихід енергії та найвищий ККД – 99%.
Цей контролер заряду оснащений інтелектуальним алгоритмом відстеження, який оптимізує збір енергії з фотоелектричної системи, визначаючи точку максимальної потужності групи сонячних елементів за допомогою надшвидких i-V ключів. Крім того, контролер заряду зберігає власний журнал даних до 200 днів для кожного пристрою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Цей контролер заряду оснащений інтелектуальним алгоритмом відстеження, який оптимізує збір енергії з фотоелектричної системи, визначаючи точку максимальної потужності групи сонячних елементів за допомогою надшвидких i-V ключів. Крім того, контролер заряду зберігає власний журнал даних до 200 днів для кожного пристрою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Збір енергії
- Технологія TrakStar™
- дуже швидкі ключі кривої i-V
- Зручний для пропелера 4-етапний алгоритм відстеження зменшує втрати потужності
- висока ефективність
- надійний та довговічний
- Розпізнавання кількох точок живлення в тіні або в змішаних групах сонячних елементів
- Міцна термоконструкція без вентилятора охолодження
- автоматичне визначення напруги
- паралельні схеми
- без механічних реле
- Низьке енергоспоживання
- Безперервна робота на повну потужність
- Реєстрація даних
- Відкритий стандарт Modbus™
- Послідовний роз'єм RS-232
- Захист від глибокого розряду та перезаряду
- Захист від короткого замикання
- Захист від перенапруги
- Контроль температури
- Епоксидний захист
- Світлодіодний індикатор
Комплект поставки
- Контролер заряду
- Датчик температури
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tristar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4200 г |
| Глибина продукту | 291 мм |
| Для акумуляторів | Гелева батарея Свинцево-кислотна батареяAGMLiFePO батарея |
| Максимальна потужність модуля | 3200 Вт |
| Максимальний струм модуля | 60 А |
| Розміри | (Ш x В x Г) 130 x 142 x 291 мм |
| Стан | Нове |
| Тип поселення | МППТ |
| Ширина вироби | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 358 ₴

