
Ювілейна кампанія «25 років найвищої продуктивності» HandyTIG 180 DC для майстерні
Характеристики продукту
- Довговічність та захист від поломок.
- Мобільність та складання.
- Довголіття.
- Безпека та сертифікація.
- Варіанти продукту в окремих країнах.
Опис
Ваш вступ до професійного класу TIG зварювання.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- HandyTIG 180 DC ControlPro, робочий кабель 25 мм², 4 м, ST 13 мм, TIG-пальник a-LTG 1700-K-UD, 4 м
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Безпека | 16 А |
| Довжина виробу | 337 мм |
| Зварювальний струм (мін.) | 3 А |
| Напруга спокою | 19 травня |
| Розміри | (Д x Ш x В) 337 x 130 x 211 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 130 мм |
| висота продукту | 211 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 058 ₴

