
Гумовий розподільний щит CEE 125 A / 63 A з ручкою
Характеристики продукту
- IP44
Опис
Настінний розподільний щит з гумовою ізоляцією, модель ZELL, з 2-метровим кабелем H07RN-F 5G16 мм² з 5-полюсною вилкою 125 A 400 В. 1 розетка CEE 63 A 5-полюсна 400 В з запобіжником, з 1 3-полюсним автоматичним вимикачем C 63 A. Розподільний щит готовий до використання.
Коментарі
Зверніть увагу: цей пристрій призначений для промислового виробництва. Тому він не підлягає поверненню.
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виходи | Роз'єм CEE 63 a з LS C 63 a 3-полюсний |
| Входи | Вилка CEE 125 А |
| Довжина кабелю | 2,00 мм |
| Кількість контактів | 5 |
| Номінальна вихідна напруга | 400 В |
| Номінальний вхідний струм | 125 А |
| Роз'єм А | Роз'єм CEE 125 A, чоловічий, 5-контактний |
| Рівень захисту | 1 C 63 a 3-полюсний автоматичний вимикач максимального струму |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Вхід: виделка CEE 63 А/ Вихід: роз'єм CEE 32 А з 3-полюсним автоматичним вимикачем C 32 А й автоматичним вимикачем FI 40 А/4-полюсним/0,03 А |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H07RN-F 5G 16 мм2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 383 ₴

