
Пластиковий розподільник Зельден 63 A
Характеристики продукту
- IP54
Опис
Пластиковий настінний розподільник типу DELTA з 14 елементами у відкритій панелі.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виходи (CEE Splitter) | Роз'єм CEE 16A 5-контактний Роз'єм CEE 32A 5-контактний Роз'єм CEE 63A 5-контактний Заземлений роз'єм |
| Входи | Гвинтові клеми |
| Кількість 5-контактних роз'ємів CEE 16A | 4 |
| Номінальна вхідна напруга | 400 В |
| Номінальний вхідний струм | 63 А |
| Роз'єм А | гвинтовий затискач |
| Сертифікат опору | IP54 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Дистриб'ютор електроенергії в Центральній і Східній Європі |
| Ширина вироби | 297 мм |
| висота продукту | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 233 ₴

