
Світлодіодна стрічка SMD5050 IP65 14.4W, 60 діодів/м, 10 мм, холодного кольору - 5 м 6079714
675 ₴
- В наявності
- Код: 6079714
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару: Світлодіодна стрічка SMD5050 IP65 14,4 Вт, 60 діодів/м, 10 мм, холодного кольору - 5 м
живлення від світлодіодної стрічкиНапруга 12 Віз силіконовим покриттям. Споживана потужність: 14,4 Вт/м², щільність60 діодів на метрКолір світла холодний, а ступінь захисту IP65. Ціна вказана за упаковку, що містить 5-метрову стрічку.
Світлодіодна стрічка SMD5050 IP65 14,4 Вт, 60 діодів/м, 10 мм, холодного кольору - 5 м.
Технічні характеристики світлодіодної стрічки SMD5050
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність (Вт на метр) | 14,4 Вт/м² |
| Довжина ланцюга | 5 м |
| Встановлення: | самоклеюче покриття |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Напруга живлення: | 12В постійного струму |
| Світлий колір: | холодно 6000 – 6500 тис. |
| Кількість діодів (шт. на метр) | 60 |
| Тип світлодіода: | SMD 5050 |
| Захист | силіконове покриття |
| Ширина ременя: | 10 мм |
| Роз'єм: | дроти з оголеною ізоляцією |
| Знак безпеки/відповідності: | RoHS (Рієнзація щодо вмісту шкідливих речовин) |
| Гарантія: | 24 місяці |
Наша пропозиція включає контролери для керування RGB-світлодіодними стрічками. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED — кількість діодів | 60 за метр |
| Висота паковання | 1,3 см |
| Клас жорсткості | IP65 |
| Номінальна потужність | 14,4 Вт |
| Подавайте напругу | 12,0 В |
| Цвет светодиода | холодний білий |
| Цифровий світлодіод | Немає |
| довжина хвилі світлодіода | біле світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴

