
Импульсное реле Finder

Характеристики продукта
Описание
Finder 26.02.8.024.0000 / Компактный дизайн для скрытого монтажа и монтажа в раму.
Блокичные
Соответствует стандартам: CE, IMQ, ГОСТ.
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудована глибина | 22 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Відповідає RoHS | Да |
| Комутована потужність | (AC1) 2500 ВА/(AC15, 230 В) 500 ВА |
| Контрольний час | 1 час |
| Кількість контактів як нормально розімкнутих контактів | 2 |
| Максимальная температура | +40 °С |
| Максимальний комутований струм | 10 А |
| Минимальная температура | -40 °С |
| Напруга перемикання | 400 В змінного струму/220 В постійного струму |
| Послідовність перемикання — Крок 2 | На. |
| Пусковой ток | 20 А |
| Способ установки | Скрытый |
| Тип контакту | 2 НЕТ |
| Тип продукту | Мережевий фільтр |
| функція | Механічний перемикач |
Информация для заказа
- Цена: 1 660 ₴



Отправка с 03 июня 2026
