
Блок живлення Voltcraft Sng-600N-Ow

Характеристики продукту
- Дуже низьке споживання в режимі очікування
- Стабілізована вихідна напруга
- Компактний дизайн
- Широкий діапазон вхідної напруги 100 - 240 В змінного струму
- 3 - 12 В постійного струму, регульований
- До 0,6 А макс.
- 7,2 Вт
- Завдяки відкритим кінцям кабелю, блок живлення можна використовувати для монтажних комплектів або для світлодіодних стрічок тощо.
Характеристика
- Стабілізована, регульована вихідна напруга: 3 / 4,5 / 5/6 / 7,5 / 9/12 В / DC
- 1 см зачищених та луджених кінців дроту
- Опір короткому замиканню
- Захист від перевантаження та перегріву.
Комплект поставки
- Блок живлення від розетки
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,16 кг |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 600 мА |
| Волість | 7,2 Вт |
| Довжина кабелю | 1,80 м м |
| Кількість записів | 1 х |
| Максимальний вихідний струм | 0,6 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В/змінний струм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 68,2 x 39,9 x 69,4 мм - |
| Тип продукту | Під'єднуваний блок живлення, регульований |
| Ширина вироби | 39,9 мм |
| висота продукту | 69,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴





