
Блок живлення постійної напруги VOLTCRAFT SPS5-12W-N 12,5 Вт 2,5 A NV/AV, що підключається до розетки 6080414
1 181 ₴
- В наявності
- Код: 6080414
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Імпульсний блок живлення Voltcraft SPS5-12W-N

Характеристики продукту
- Вихідна напруга 5 В постійного струму
- Підходить для Raspberry Pi 3 та Pi 2
- 6 різних кріплень для з'єднувачів ствола (кольорове кодування)
- USB-роз'єм та міні-USB-штекер

Опис
Імпульсний блок живлення Voltcraft SPS5 з 1,6-метровим вихідним кабелем – ідеальне джерело живлення для тих, хто хоче гнучко використовувати свій пристрій через циліндричний або USB-роз'єм. Для максимальної безпеки, окрім вихідної потужності 12,5 Вт, він оснащений захистом від перевантаження та короткого замикання, що забезпечує безтурботне використання. Крім того, імпульсний блок живлення Voltcraft також має вісім кольорових вихідних штекерів різних розмірів, що забезпечує універсальне та дуже гнучке використання.
8 вихідних роз'ємів
Роз'єм USB-A
Штекер USB-B
4 x 1,7 мм (жовтий)
3,5 x 1,35 мм (синій)
5,5 x 2,1 мм (помаранчевий)
5,5 x 2,5 мм (червоний)
2,35 x 0,7 мм (жовтий)
4,75 x 1,7 мм (жовтий)
8 вихідних роз'ємів
Роз'єм USB-A
Штекер USB-B
4 x 1,7 мм (жовтий)
3,5 x 1,35 мм (синій)
5,5 x 2,1 мм (помаранчевий)
5,5 x 2,5 мм (червоний)
2,35 x 0,7 мм (жовтий)
4,75 x 1,7 мм (жовтий)
Комплект поставки
- Імпульсний блок живлення
- 6 роз'ємів постійного струму
- miniUSB-штекер
- USB-роз'єм
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 94,5 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 2,5 А |
| Волість | 12,5 Вт |
| Довжина кабелю | 1,60 мм |
| Максимальний вихідний струм | 2,5 А |
| Модель із каталогу виробника | SPS5-12W-N |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Статус процесу EuP | Рівень VI |
| висота продукту | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴




