
Блок живлення для світлодіодів змінного/постійного струму 6 Вт «LIGHTLINE» 3,75 кВ, регульований
Характеристики продукту
- 12 В постійного струму
- 0 - 500 мА
Коментарі
Важлива інформація!
Будь ласка, не враховуйте розміри світлодіодного драйвера/світлодіодного трансформатора!
Виберіть драйвер/трансформатор для світлодіодів, який має приблизно на 1/3 більшу потужність (Вт)
Визначальним для навантаження драйвера світлодіода є не потужність світлодіода, а фактичне споживання струму (Ампери) світлодіодами.
Зверніть увагу, що пусковий струм значно вищий.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діапазон продуктивності | 6 Вт (макс.) |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 12 В постійного струму |
| Максимальна потужність | 6 дюймів |
| Мінімальна вхідна напруга | 198 В |
| Мінімальний вихідний струм | 0 мА |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики світлодіодного драйвера | Регульований |
| Ширина вироби | 46 мм |
| висота продукту | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 487 ₴

