
Механізм дверного дзвінка Honeywell Home
Характеристики продукту
- Для прихованого монтажу
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Honeywell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 8 В (макс.) |
| Кількість дзвонів | 1 |
| Обсяг | 84 дБА мл |
| робоча напруга | 8 В |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Прихований |
| Ширина вироби | 80 мм |
| висота продукту | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 429 ₴

