
Механічний дзвінок Honeywell Home Atlan
Характеристики продукту
- Подвійний звук
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Паралельна робота неможлива.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Honeywell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 6-12 В |
| Глибина продукту | 47 мм |
| Максимальна робоча напруга | 12 В |
| Обсяг | 75 дБА мл |
| Спосіб встановлення | накладной монтаж |
| Ширина вироби | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 429 ₴

