
Опис
Кабельний лоток ПВХ LF 15x15 мм, графітово-чорний. Система електромонтажних коробів. Кабельний канал виготовлений з пластику відповідно до DIN EN 50085-1 для прокладання кабелів. Нижня/верхня частина каналу має отвори, вирізані в основі з інтервалом 125 мм, починаючи з розміру 30 x 30 мм з попередньо зібраними з'єднувачами для легкого монтажу однією людиною, а починаючи з розміру 30 x 60 мм з попередньо зібраними регульованими затискачами. Примітка: Звукоізоляція та вогнезахист повинні бути виконані професійно.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Hager |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер | 9011 |
| Із захисною фольгою | ЛОЖЬ |
| Без галогенів | ЛОЖЬ |
| Вміст | 2 м |
| Довжина: | 2000 м |
| Доставка в термін | ЛОЖЬ |
| Кількість постійних відділів | 0 |
| Підходить для перевірки цілісності ланцюга | ЛОЖЬ |
| Розміри | (Д x Ш x В) 2000 x 15 x 15 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Кабельний канал |
| Ширина вироби | 15 мм |
| Якість матеріалу | Полівінілхлорид (ПВХ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴

