
Світлодіодна трубка G13 10 Вт = 30 Вт білого кольору EEK: E (A - G) T8

Характеристики продукту
- Потужність = 10 Вт
- Загальний світловий потік = 1200 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий

Опис
Економічні світлодіодні люмінесцентні лампи для електромагнітних баластів. Світлодіодна заміна звичайних люмінесцентних ламп T8 з цоколем G13 у лампах CCG. Скляна світлодіодна трубка T8 з цоколем G13. Не містить ртуті та відповідає вимогам RoHS. Одинарна та тандемна робота зі звичайним баластом. Ступінь захисту: IP20. Переваги продукту: Висока однорідність кольору. Економія енергії до 69% порівняно зі звичайними люмінесцентними лампами T8. Миттєвий старт без мерехтіння. Загальне освітлення за температури навколишнього середовища від -20 до +45°C. Коридори, сходові клітки та гаражі. Житлове застосування. Придатні для роботи з магнітними баластами.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 143 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 26,80 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 30 Вт |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Коефіцієнт потужності | 0,90 |
| Колірна гама | 4000 К |
| Кут поширення світла | 190° |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Розміри | (Ø x Д) 26,80 мм x 908 мм - |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип | Т8 |
| Тривалість життя (приблизно) | 30000 годин |
| Форма цибулини | Трубчастий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴




