
Встроенный беспроводной переключатель RSL

Характеристики продукта
Комплект поставки
- Встроенный беспроводной переключатель RSL
- Инструкция пользователя
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтеграція з хмарою даних | AlexaGoogle Home |
| Базова станція | не потрібно, опціонально для віддаленого доступу |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Максимальна дальність | 70 м |
| Потік сигналів | односпрямований (від штекера А до штекера В) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 49 x 49 x 25 мм - |
| Специфікація | 433 МГц |
| Тип бездротового сигналу | Hersteller-Spezifisch |
| Тип зв'язку | бездротовий |
| Ширина вироби | 49 мм |
| висота продукту | 49 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴



Отправка с 03 июня 2026
