
Світлодіодний ліхтар Eurolite 50603650 для поліції 1 Вт синій Кількість джерел світла: 1 6080997
1 204 ₴
- В наявності
- Код: 6080997
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Ігнорувати – неможливо!
Характеристика
- Подвійний пластиковий відбивач обертається на 180° проти годинникової стрілки та оснащений світлодіодом як центральним джерелом світла.
- Чудова декоративна ідея, ідеально підходить для вітрини магазину, виставки чи дому.
- Цікавий гаджет або аксесуар
- Пластикова кришка служить вимикачем УВІМК./ВИМК.
- Ще один перемикач УВІМК./ВИМК. на нижній панелі пристрою
- Живиться від 3 батарейок типу АА 1,5 В (не входять до комплекту)
- Можливість кріплення на стіну (використовуючи один отвір в опорній пластині)
- Доступний з червоною або синьою пластиковою кришкою
- Тільки для використання в приміщенні
- ПРИМІТКА: Використання попереджувальних вогнів дозволено в Німеччині для використання в «негромадських місцях».
- Використання в зонах громадського транспорту (дорогах, вулицях та площах) заборонено!
- Ця заборона також поширюється на ділянки, що безпосередньо прилягають до мережі громадського транспорту, оскільки не можна виключати ризик для існуючого руху транспорту (§ 52 StVZO)!
- Будь ласка, перевірте місцеві правила перед використанням.
Коментарі
УВАГА: Використання сигнальних вогнів у Німеччині дозволено для використання в «негромадських зонах». Використання в зоні громадського транспорту (дороги, вулиці та площі) заборонено! Ця заборона також поширюється на зони, що безпосередньо прилягають до мережі громадського транспорту, оскільки не можна виключати ризик для існуючого руху транспорту (§ 52 StVZO)! Під час використання пристрою ознайомтеся з місцевими чинними правилами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 200 г |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Розміри | (Ш x В x Г) 119 x 106 x 119 мм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Ширина вироби | 119 мм |
| висота продукту | 106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴


