
Опис
КЛАСИЧНІ ПОТУЖНІ ВИКРУГТКИ
1) Ручка з ударостійкого ацетату - легко протирається, стійка до олії та кислоти
2) Велика квадратна ручка для максимального крутного моменту
3) Безпосереднє лиття ручки до стрижня забезпечує ідеальне з'єднання, що гарантує більшу надійність та довговічність.
4) Поверхні на ручці запобігають скочуванню викрутки по похилих поверхнях
5) Хромований та посилений вал з легованої сталі для більшої міцності та довговічності
6) Прецизійно виготовлений наконечник для точного вкручування гвинтів, що дозволяє загвинчувати їх без пошкоджень
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
1) Ручка з ударостійкого ацетату - легко протирається, стійка до олії та кислоти
2) Велика квадратна ручка для максимального крутного моменту
3) Безпосереднє лиття ручки до стрижня забезпечує ідеальне з'єднання, що гарантує більшу надійність та довговічність.
4) Поверхні на ручці запобігають скочуванню викрутки по похилих поверхнях
5) Хромований та посилений вал з легованої сталі для більшої міцності та довговічності
6) Прецизійно виготовлений наконечник для точного вкручування гвинтів, що дозволяє загвинчувати їх без пошкоджень
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 230 мм |
| Довжина ручки | 100 мм |
| Застосунок | у майстерню |
| Розміри ручки | 100 мм |
| Специфікація матеріалу | хромований |
| Тип продукту | Викрутка з торцевим шліцом |
| діаметр леза | 7 мм |
| стандарт DIN | ДИН 3125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴

