Характеристика
- Застосування: Особливо підходить для використання в сухих приміщеннях. Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від скочування. Лезо: Хром-ванадієва сталь, загартована, матово хромована. З внутрішнім отвором для виступаючих різьбових штифтів. Стандарти: DIN 3125.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 124 |
| Довжина кінчика | 125 мм |
| Матеріал | Хромованадієва сталь |
| Розміри ручки | (Д x Ø) 125 x 36 мм |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | зовнішній шестикутник |
| діаметр ручки | 36 мм |
| розмір ключа | 8 мм |
| стандарт DIN | ДИН 3125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴

