
Gedore RED торцевий ключ R38501123 3301375 11 мм Розмір викрутки: 11 6002638
1 640 ₴
- Під замовлення
- Код: 6002638
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Двокомпонентна ручка, зручна передача сили
• З отвором для підвішування
• Матове хромоване лезо
• Хром-ванадієва сталь
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
• З отвором для підвішування
• Матове хромоване лезо
• Хром-ванадієва сталь
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 145 г |
| Довжина кінчика | 120 мм |
| Розміри | (Ø x Г) 15,8 x 240 мм — |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | зовнішній шестикутник |
| діаметр ручки | 15,8 мм |
| розмір ключа | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴
