
Опис
Класичний важкий
викрутки з ручкою Azetat 1), стійкі до бризок, очищаються протиранням, стійкі до олії та кислот
2), велика квадратна ручка для максимального крутного моменту
3) пряме лиття ручки з валом забезпечує ідеальне з'єднання для більшої надійності та довговічності
4) поверхні на ручці запобігають скочуванню викрутки по похилих поверхнях
5) Хромований та посилений вал з легованої сталі для більшої міцності та довговічності
6), прецизійний наконечник для точного вкручування та затягування без пошкоджень
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
викрутки з ручкою Azetat 1), стійкі до бризок, очищаються протиранням, стійкі до олії та кислот
2), велика квадратна ручка для максимального крутного моменту
3) пряме лиття ручки з валом забезпечує ідеальне з'єднання для більшої надійності та довговічності
4) поверхні на ручці запобігають скочуванню викрутки по похилих поверхнях
5) Хромований та посилений вал з легованої сталі для більшої міцності та довговічності
6), прецизійний наконечник для точного вкручування та затягування без пошкоджень
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 330 мм |
| Довжина ручки | 110 мм |
| Застосунок | у майстерню |
| Розміри ручки | 110 мм |
| Специфікація матеріалу | хромований |
| Тип продукту | Викрутка з торцевим шліцом |
| діаметр леза | 8 мм |
| стандарт DIN | ДИН 3125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴

