
Торцевий ключ Gedore RED R38500719 3301371 7 мм Розмір викрутки: 7 6002642
1 490 ₴
- Під замовлення
- Код: 6002642
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Двокомпонентна ручка, зручна передача сили
• З отвором для підвішування
• Матове хромоване лезо
• Хром-ванадієва сталь
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
• З отвором для підвішування
• Матове хромоване лезо
• Хром-ванадієва сталь
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 90 г |
| Довжина кінчика | 100 мм |
| Розміри | (Ø x Д) 10,3 мм x 210 мм |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | зовнішній шестикутник |
| діаметр ручки | 10,3 мм |
| розмір ключа | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴
