
Трансформатор для друкованої плати Weiss Elektrotechnik 85/375 10.0VA 230V / 24V / 417m 6002671
1 282 ₴
- В наявності
- Код: 6002671
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Трансформатори для друкованих плат, серія EI 10VA

Характеристики продукту
- 1 x 230 В
- 1 x 24 В змінного струму
- 417 мА
- 10 ВА
Опис
Вайс Електротехнік 85/375 /
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 285 г |
| Вихідний струм | 417 мА |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| З'єднувальні компоненти | паяний |
| Кількість виходів | 1 х |
| Модель із каталогу виробника | 85/375 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 51 x 43 x 36 мм - |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 - 60 Гц |
| висота продукту | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 282 ₴



