
Трансформатор для друкованої плати Weiss Elektrotechnik 85/384 16.0VA 230V / 18V / 889m 6002672
1 294 ₴
- В наявності
- Код: 6002672
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Трансформатори для друкованих плат, серія EI 16VA

Характеристики продукту
- 1 x 230 В
- 1 x 18 В змінного струму
- 889 мА
- 16 ВА
Опис
Вайс Електротехнік 85/384 /
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 410 г |
| Вихідний струм | 889 мА |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| З'єднувальні компоненти | паяний |
| Кількість виходів | 1 х |
| Модель із каталогу виробника | 85/384 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 57 x 48 x 40,5 мм - |
| Частота | 50 - 60 Гц |
| висота продукту | 40,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294 ₴



