
Трансформатори для друкованих плат, EI 38/13.6, VB 3.2 ВА

Характеристики продукту
- Мінімальні розміри, дуже висока потужність
- Захист від короткого замикання
Опис
Блок VB 3.2/2/18 I
Коментарі
Технічне креслення з розмірами доступне в інформаційній картці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,17 кг |
| Випробувальна напруга | 5000 В |
| Вихідний струм | 88 мА |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| З'єднувальні компоненти | паяний |
| Кількість виходів | 2 х |
| Максимальна температура довкілля | +50 °С |
| Первинна пружна | 230 В |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| висота продукту | 30,8 мм |
| ефективність | 1,6% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴







