
Трансформатор для друкованої плати, EI 42/20 Gerth PTF423602 230 В Н/Д Н/Д 8 ВА 6002678
1 250 ₴
- Під замовлення
- Код: 6002678
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Трансформатор для друкованої плати, EI 42/20

Характеристики продукту
- 1 x 230 В
- 2 x 18 В змінного струму
- 222 мА
- 8 ВА

Опис
Герт PTF423602 /
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 250 г |
| Вихідний струм | 222 мА |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| Кількість виходів | 2 х |
| Максимальна температура довкілля | +70 °С |
| Первинна пружна | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| висота продукту | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴


