
Трансформатори для друкованих плат, EI 30/10.5, VB 1 ВА
Характеристики продукту
- Мінімальні розміри, дуже висока потужність
- Захист від короткого замикання
Опис
Блок VB 1.0/1/6 I
Коментарі
Технічне креслення з розмірами доступне в інформаційній картці.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,07 кг |
| Випробувальна напруга | 5000 В |
| Вихідний струм | 166 мА |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| З'єднувальні компоненти | паяний |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна температура довкілля | +70 °С |
| Первинна пружна | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| висота продукту | 21,8 мм |
| ефективність | 55% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 033 ₴






