
Трансформатор для друкованої плати, з фланцем EI 54/18.8 Gerth PTA542402 230 В Н/Д Н/Д 16 ВА 6002681
1 413 ₴
- В наявності
- Код: 6002681
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Трансформатор для друкованої плати з фланцем EI 54/18.8

Характеристики продукту
- 1 x 230 В
- 2 x 12 В змінного струму
- 666 мА
- 16 ВА

Опис
Батьківський комітет Герта 542402 /
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 410 г |
| Вихідний струм | 666 мА |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| Кількість виходів | 2 х |
| Максимальна температура довкілля | +40 °С |
| Первинна пружна | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| висота продукту | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 413 ₴


