
Трансформатор
Характеристики продукту
- 1 x 230 В
- 1 x 15 В змінного струму
- 140 мА
- 2,1 ВА
Опис
Кілька сотень типів гарантують максимальну безпеку та довговічність у застосуванні на друкованих платах, у побутовій техніці, споживчій електроніці, опалювальній та контрольній техніці, а також у складальній промисловості. Трансформатори для спеціальних потреб, що характеризуються низькими втратами потужності холостого ходу, також входять до програми поставок.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Захист від короткого замикання
- Вакуумне лиття, двокамерна обмотка
- 100% планове тестування
- Відмінна поведінка при перепадах температури
- Самозагасаючий матеріал для заливання та ковпака
- Мінімальний розмір
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 1 x 15 В змінного струму output) |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 2.1 ВА |
| Вхідний сигнал (число x напруга) | 1 х 230 В |
| Довжина виробу | 32,50 мм |
| Кількість записів | 1 х |
| Модель із каталогу виробника | БВ EI 304 8015 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| Ширина вироби | 27,50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 327 ₴

