
Трансформатори для друкованих плат, EE 20/6.1, VB 0.35 ВА

Характеристики продукту
- Мінімальні розміри, дуже висока потужність
- Захист від короткого замикання
Опис
Блок VB 0,35/2/6 I
Коментарі
Технічне креслення з розмірами доступне в інформаційній картці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,02 кг |
| Випробувальна напруга | 5000 В |
| Вихідний струм | 58 мА |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| З'єднувальні компоненти | паяний |
| Кількість виходів | 2 х |
| Максимальна температура довкілля | +70 °С |
| Первинна пружна | 230 В |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| висота продукту | 15 мм |
| ефективність | 30% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴







