
Трансформатори для друкованих плат, ЕІ 42/14,8, ВК 5 ВА

Характеристики продукту
- Мінімальний розмір, висока потужність
Опис
Блок VC 5.0/2/9 I
Коментарі
Технічне креслення з розмірами доступне в інформаційній картці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,19 кг |
| Вихідна напруга | 2 x 9 В змінного струму output) |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| З'єднувальні компоненти | паяний |
| Знак відповідності | C-UL-US, ENEC 10 (VDE) |
| Клас ізоляційного матеріалу | VDE=B, UL=105 |
| Кількість записів | 1 х |
| Модель із каталогу виробника | VC 5.0/2/9 |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| ефективність | 68% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 015 ₴








