
Трансформатор PCB, EI 42/14.8 Gerth PTB421801 230 В Н/Д Н/Д 5,6 ВА 6002698
1 510 ₴
- Під замовлення
- Код: 6002698
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Трансформатор для друкованих плат EI 42/14.8

Характеристики продукту
- 1 x 230 В
- 1 x 18 В змінного струму
- 311 мА
- 5,60 ВА

Опис
Герт PTB421801 /
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 192 г |
| Вихідний струм | 311 мА |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна температура довкілля | +70 °С |
| Первинна пружна | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| висота продукту | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510 ₴

