
Трансформатор для друкованої плати, EI 38/13,6 Gerth PTG386002 230 В Н/Д Н/Д 3,6 ВА 6002703
1 066 ₴
- В наявності
- Код: 6002703
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Трансформатор для друкованих плат EI 38/13.6

Характеристики продукту
- 1 x 230 В
- 2 x 30 В змінного струму
- 60 мА
- 3,60 ВА

Опис
Герт PTG386002 /
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 152 г |
| Вихідний струм | 60 мА |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| Кількість виходів | 2 х |
| Максимальна температура довкілля | +70 °С |
| Первинна пружна | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| висота продукту | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴


