
Трансформатор для друкованої плати, EI 38/13,6 Gerth PTG382401 230 В Н/Д Н/Д 3,6 ВА 6002706
1 015 ₴
- В наявності
- Код: 6002706
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Трансформатор для друкованих плат EI 38/13.6

Характеристики продукту
- 1 x 230 В
- 1 x 24 В змінного струму
- 150 мА
- 3,60 ВА

Опис
Герт PTG382401 /
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 152 г |
| Вихідний струм | 150 мА |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна температура довкілля | +70 °С |
| Первинна пружна | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| висота продукту | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 015 ₴


