
Трансформатор для друкованої плати, EI 48/16.8 Gerth PT484802 230 В Н/Д Н/Д 10 ВА 6002712
1 181 ₴
- В наявності
- Код: 6002712
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Трансформатор для друкованих плат EI 48/16.8

Характеристики продукту
- 1 x 230 В
- 2 x 24 В змінного струму
- 208 мА
- 10 ВА

Опис
Герт PT484802 /
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 295 г |
| Вихідний струм | 208 мА |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| Кількість виходів | 2 х |
| Максимальна температура довкілля | +70 °С |
| Первинна пружна | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| висота продукту | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴


