
Осцилюючий дощувальний пристрій Siena Garden 399879 399879 220 м² (макс.) 6003032
1 560 ₴
- Під замовлення
- Код: 6003032
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Квадратний спринклер 2200

Характеристики продукту
- Ширина дробоструминної обробки до 13 м
- Діапазон можна регулювати від 6 м до 17 м за допомогою двох регулювальних кілець.
- Площа під дощем: макс. 22 м²

Опис
Трубка сопла виготовлена з особливо стійкого пластику, з голкою для очищення сопла на кінці трубки сопла.
За шланговим з'єднанням є сітчастий фільтр, який фільтрує тверді частинки з води.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
За шланговим з'єднанням є сітчастий фільтр, який фільтрує тверді частинки з води.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ширина дробоструминної обробки до 13 м
- Регульований діапазон від 6 м до 17 м
- площа дощової води: макс. 220 м²
- Трубка сопла виготовлена з особливо стійкого пластику
- включаючи голку для очищення форсунки на кінці трубки форсунки
Комплект поставки
- Квадратний спринклер 2200
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| З'єднувач шланга | 13 мм (1/2 дюйма) Ø |
| Максимальна дальність | 17 м |
| Площа зрошення | 220 м2 (макс.) |
| Тип місцевості | квадрат |
| Ширина вироби | 128 мм |
| висота продукту | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴









