
Bluetooth-трекер Renkforce RF-5792946 чорного кольору

Характеристики продукту
- Bluetooth® Tracker для iOS (працює з додатком Apple «Find My»)
- Підходить для iPhone 11 або пізнішої версії
- Можна кріпити на сумочки, ключі, рюкзаки або інші предмети
- Відображення вашого поточного або останнього місцезнаходження на карті
- Водонепроникність IPX7
- Ліцензія Apple

Опис
Більше ніколи не втрачайте свої цінні речі з локатором Renkforce RF-5792946 Bluetooth® із застосунком для пристроїв Apple!
Характеристика
- 1. Матеріал: АБС-пластик.
- 2. Звук: від 87 до 92 дБ
- 3. Дальність дії: від 10 до 15 метрів (у приміщенні), від 40 до 50 метрів (на вулиці)
- 4. Системні вимоги: iOS 5
- Додаток: додаток Apple «Знайти мене».
- 5. Батарейка: CR2032 (в комплекті)
- 6. Час роботи в режимі очікування 12 місяців
Комплект поставки
- 1 x Bluetooth® трекер
- 1 батарейка CR2032
- 1 х посібник користувача
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 15 г |
| Глибина продукту | 8,5 мм |
| Підходить | iPhone 11iPhone 11 ProiPhone 11 Pro MaxiPhone 12iPhone 12 miniiPhone 12 Pro MaxiPhone 13iPhone 13 MiniiiPhone 13 ProiPhone 13 Pro Max######iPhone 14######Phone 14 Plus################ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 37,2 x 37,2 x 8,5 мм |
| Тип продукту | Bluetooth-трекер |
| Ширина вироби | 37,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴








