
Літій-іонний акумулятор VOLTCRAFT 9V

Характеристики продукту
- Мінімальний саморозрядВисока щільність енергіїЗниження вагиДіапазон температур від -20 до +60°C

Опис
Літій-іонна технологія може похвалитися вищою щільністю енергії, меншою вагою, мінімальним саморозрядом та більшою ефективністю. Літій-іонні акумулятори можна використовувати як інші акумулятори майже в будь-якому пристрої, без звичайного саморозряду.
Коментарі
Оскільки цей акумулятор використовує літій-іонну технологію, для заряджання потрібен спеціальний літій-іонний зарядний пристрій. Ми рекомендуємо зарядний пристрій VOLTCRAFT® 9V Li-Ion Block Charger VC209-Li, номер продукту 200009. Цей зарядний пристрій, який ідеально відповідає вашим вимогам, можна придбати ексклюзивно в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6LR61 |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 500 мАч |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | HR6F22HR9VHR226LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M160440222BLOCLR6A9NVUU9VL-PP3on) |
| Вміст | 1 шт. |
| Напруга | 7,4 В |
| Розмір батареї/акумулятора | Блок 9 В |
| Тип продукту | Батарея 9 В |
| Ширина вироби | 25,5 мм |
| висота продукту | 48,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 044 ₴




