
Батарейки Duracell 9V Block E Plus Power, блістер 4
Характеристики продукту
- Рекомендовано для рівномірного споживання енергії
Опис
Duracell Plus — це перевірена лужна батарейка для живлення повсякденних пристроїв, які рівномірно споживають енергію, таких як настінні годинники, будильники, радіоприймачі, пульти дистанційного керування, ліхтарики, портативні CD- та MP3-програвачі тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Виробник | Duracell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | 6LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M16044022BLOCCLR6KA9NDU9VL-JPP3 Подати більше |
| Напруга | 9 В |
| Розмір батареї/акумулятора | Блок 9 В |
| Сертифікат стійкого розвитку | Сертифікат Nordic Swan |
| Тип клітки | лужно-марганцевий |
| Ширина вироби | 25,5 мм |
| висота продукту | 48,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴


