
Акумулятор 9 В, NiMH Varta RECH.AC.Power 9V200mAh BLI1 56722101401, 200 мАг, 8,4 В, 1 шт. 6005020
1 181 ₴
- В наявності
- Код: 6005020
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумулятор 9 В, NiMH Varta RECH.AC.Power 9V200mAh BLI1 56722101401

Характеристики продукту
- Готовий до використання
- Мінімальний саморозряд
- Висока продуктивність

Опис
Акумулятор заряджений та готовий до використання. Звичайні акумуляторні батареї швидко саморозряджаються під час зберігання та транспортування. Завдяки Varta Ready2Use ця проблема мінімізується. Одноразово заряджений акумулятор може зберігати 80% свого заряду після року зберігання. Ці батареї не потребують спеціального зарядного пристрою та підходять для широкого спектру застосувань, від настінного годинника з низьким споживанням енергії до потужної цифрової камери.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 200 мАч |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | HR6F22HR9VHR226LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M160440222BLOCLR6A9NVUU9VL-PP3on) |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ш x В x Г) 25,5 x 48,5 x 16 мм |
| Тип клітки | NiMH |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 25,5 мм |
| висота продукту | 48,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴


