
9V акумулятор Ultralife 9VLJP

Характеристики продукту
- 1200 мАг
- Висока щільність енергії
- Діапазон температур: від -20 до +60°C
Опис
Продукт з винятково тривалим часом роботи для всіх пристроїв, що потребують тривалого живлення.
Характеристика
- Висока щільність енергії
- Зберігання до 10 років
- НАПРУГА
- Низький внутрішній опір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 1200 мА·год |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | 6LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M16044022BLOCCLR6KA9NDU9VL-JPP3 Подати більше |
| Перезаряджуваний | Немає |
| Розміри | (Ш x В x Г) 25,5 x 48,5 x 16 мм |
| Тип клітки | литий |
| Ширина вироби | 25,5 мм |
| висота продукту | 48,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴


