
Блок живлення PHILIPS 6LR61 9V лужний
Характеристики продукту
- Термін служби батареї: 10 років
Опис
Для потужних пристроїв
Ваші електронні пристрої, такі як електронні іграшки та портативні аудіоплеєри, споживають значно більше енергії, ніж будь-коли раніше. Використовуйте їх довше з лужними батарейками Philips Power.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ваші електронні пристрої, такі як електронні іграшки та портативні аудіоплеєри, споживають значно більше енергії, ніж будь-коли раніше. Використовуйте їх довше з лужними батарейками Philips Power.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | 6LR61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | 6LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M16044022BLOCCLR6KA9NDU9VL-JPP3 Подати більше |
| Вміст | 1 шт. |
| Напруга | 9 В |
| Розмір батареї/акумулятора | Блок 9 В |
| Тип продукту | Батарея 9 В |
| висота продукту | 48,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴

