
Акумулятор Beltrona 18650XH2.54 Спеціальний, 18650, LiFePO 4, 3.2 V 1500 mAh, 1 шт. 6005032
1 413 ₴
- В наявності
- Код: 6005032
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумулятор 18650 LiFePo4 з вилкою

Характеристики продукту
- Ємність 1500 мАг
- З роз'ємом XH2.54 чоловічий
- Система безпеки включена

Опис
Високоякісний, ефективний акумулятор LifeP04 з штекером XH2.54. Надійний та довговічний акумулятор для широкого спектру застосувань та використання. Ця сонячна куля також підходить як заміна для сонячної кулі Esotec 106016 LED, сонячної кулі Esotec 106032; сонячного сніговика Freddy LED, сонячної кулі 106012 LED duo, сонячної кулі Butterfly-106026 LED та сонячної кулі Motak LED.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- З роз'ємом XH2.54 чоловічий
- Захисна проводка
- Заряджання відповідно до інструкцій CCCV
- Мінімальний саморозряд
- Висока щільність енергії
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 1500 мАч |
| Вміст | 1 шт. |
| Короткостроковий розрядний струм макс. | 0,3 А |
| Максимальна напруга заряджання | 3,65 В |
| Модель із каталогу виробника | 18650XH2.54 |
| Напруга розряду | 2,5 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 18650 |
| Струм розряду (макс.) | 3 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
| висота продукту | 68,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 413 ₴




