
Акумулятор Sony 14500 LiFePO4

Характеристики продукту
- Ємність 600 мАг
Опис
Потужний акумулятор для промислового використання, сонячних пристроїв та багатьох інших застосувань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 20,8 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Діаметр виробу | 14,2 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 3,65 В |
| Модель із каталогу виробника | FR14500 |
| Напруга розряду | 2 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 14500 |
| Струм розряду (макс.) | 3 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 282 ₴


