
Батарейка CR 2/3 AA CD Varta 6237AA, 3 В, 1350 мАг, літієва, з контактами для пайки, 1 шт. 6005038
1 282 ₴
- В наявності
- Код: 6005038
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Батарейка CR 2/3 AA CD

Характеристики продукту
- Діапазон температур: від -55 до +75°C
Опис
Ефективні спеціальні літієві батареї Varta з високою термостійкістю.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Зарядка неможлива.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель із каталогу виробника | CR2/3 AA CD |
| Перезаряджуваний | Немає |
| Розміри | (Ø x В) 14,75 мм x 33,5 мм |
| Тип клітки | литий |
| Характеристики акумулятора | припій |
| висота продукту | 33,5 мм |
| діапазон температур | Від -55 до +75 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 282 ₴


