
Літій-іонний акумулятор Beltron 14500
Характеристики продукту
- Ємність 800 мАг
- Мінімальний саморозряд
- Висока щільність енергії
Опис
Літій-іонні акумулятори Beltrona відповідають найвищим стандартам якості та пропонують високу надійність. Потужний акумулятор для промислових рішень, сонячного обладнання та багатьох інших застосувань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 18 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Діаметр виробу | 14 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 4,2 В |
| Модель із каталогу виробника | LIIONAA800 |
| Напруга розряду | 2,75 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 14500 |
| Струм розряду (макс.) | 2 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴

