
Спеціальний акумулятор Panasonic 18650 Li-Ion 3,67 В 3450 мАг 1 шт. 6005046
1 710 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005046
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-іонний акумулятор Panasonic NCR18650GA з одним елементом 3,67 В 3450 мАг
Характеристики продукту
- Номінальна напруга: 3,67 В
- Ємність 3450 мАг
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Опис
Ефективний акумулятор для промислового використання.
Комплект поставки
- Літій-іонний акумулятор Panasonic NCR18650GA з одним елементом 3,67 В 3450 мАг
Коментарі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 49,5 г |
| Діаметр виробу | 18,5 мм |
| Максимальна температура | 80 °С |
| Мінімальна температура | -10 °С |
| Напруга | 3,67 В В |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ø x В) 18,5 мм x 65,3 мм — |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ток зарядки (макс.) | 1,67 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴
