
Батарейка типу ААА
Характеристики продукту
- Система блокування дверей Safe-O-Tronic 38400200
Опис
Акумулятор Varta 4,5 В з кабелем та вилкою, замінює Safe-O-Tronic 38400200
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 38 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 31,5 мм |
| Напруга | 4,5 В |
| Розмір батареї/акумулятора | ААА |
| Тип продукту | Батарейка ААА/R03 |
| Ширина вироби | 10,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴

