
Спеціальний акумулятор NiteCore IMR 18350 18350 Li-Ion 3,7 В 700 мАг 1 шт. 6005054
1 390 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005054
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-іонний акумулятор NiteCore 18350 700 мАг
Характеристики продукту
- Ємність 700 мАг
- Круглі клітини
Опис
Потужний акумулятор для освітлення.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Да |
| Ваги | 22 г |
| Діаметр виробу | 18,5 мм |
| Максимальна температура | +60 °С |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Напруга | 3,7 В В |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ø x В) 18,5 мм x 36,5 мм |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ток зарядки (макс.) | 700 мА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴
