
1Z10116 Спеціальний акумулятор LiPo зі штекером 3,7 В 1100 мАг 1 шт. 6005055
1 490 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005055
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Легка заміна через роз'єм Molex.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 1100 мА·год |
| Напруга | 3,7 В В |
| Розміри | (Ш x В x Г) 32 x 6,3 x 50 мм - |
| Тип клітки | LiPo |
| Характеристики акумулятора | потикати |
| висота продукту | 6,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴

