
Спеціальний акумулятор Ansmann 18650 Li-Ion з кабелем 3,6 В 2600 мАг 1 шт. 6005062
1 660 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005062
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумулятор ANSMANN 1S1P 1x 18650 Li-Ion кабель 3.6V 2600mAh

Характеристики продукту
- Висока щільність енергії та низький саморозряд
- Максимальна безпека завдяки перевіреній якості
- Вбудований захист від перезаряджання, перевантаження, короткого замикання та глибокого розряду

Опис
Усі акумулятори виготовлені на основі стандартних елементів Li 18650 та пройшли випробування на перевезення згідно з нормами ООН (UN 38.3).
Літій-іонні акумулятори – це джерело енергії майбутнього. Завдяки щільності енергії, яка приблизно вдвічі перевищує щільність нікель-металгідридних елементів, та дуже низькому саморозряду, ця технологія є оптимальним джерелом енергії для широкого спектру застосувань. Літій-іонні акумулятори термічно стабільні та дуже стійкі до холоду. Вбудована схема захисту захищає від перезаряджання, перевантаження, короткого замикання та глибокого розряду.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Літій-іонні акумулятори – це джерело енергії майбутнього. Завдяки щільності енергії, яка приблизно вдвічі перевищує щільність нікель-металгідридних елементів, та дуже низькому саморозряду, ця технологія є оптимальним джерелом енергії для широкого спектру застосувань. Літій-іонні акумулятори термічно стабільні та дуже стійкі до холоду. Вбудована схема захисту захищає від перезаряджання, перевантаження, короткого замикання та глибокого розряду.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1x акумулятор 3,6 В/2600 мАг/1S1P
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Да |
| Ваги | 47 |
| Вміст | 1 шт. |
| Діаметр виробу | 20 мм |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Напруга | 3,6 В В |
| Розмір батареї/акумулятора | 18650 |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴


