
Літій-іонний акумулятор Emmerich ICR-18650 NQ-SP з кабелями
Характеристики продукту
- 2600 мАг
- Система безпеки
- Діапазон температур: від -20 до +60 °C
Опис
Літій-іонні акумулятори Emmerich відповідають найвищим стандартам якості та забезпечують високу надійність. Вони оснащені захисною схемою, яка запобігає перезарядженню та глибокому розряду. Крім того, захист відключає акумулятор, коли пристрій не потребує живлення.
Характеристика
- Комплект включає систему безпеки та з'єднувальні кабелі.
- Стягнення плати відповідно до рекомендацій CCCV
Коментарі
Сумісні зарядні пристрої: № 20 05 05/ 20 01 06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | ICR18650 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Да |
| Ваги | 48 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Діаметр виробу | 18,4 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 4,2 В |
| Модель із каталогу виробника | ICR-18650NQ-SP |
| Напруга розряду | 3 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 18650 |
| Струм розряду (макс.) | 5,2 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴

